قيامة عثمان العرض الاول من المسلسل وبداية الحلقة 151 ارطغرل | Diriliş Osman İlk Tanıtımı

شارك هذه المقالة مع أصدقائك!

قيامة عثمان العرض الاول من المسلسل وبداية الحلقة 151 ارطغرل | Diriliş Osman İlk Tanıtımı♥ مرحبا بكم في قناة جمهورية ارطغرل
◄ لاتنسي الاشتراك والاعجاب لتصلك جميع حلقات المسلسل مترجمة

◄ معلومات عن مسلسل قيامة عثمان الموسم الاول :
قيامة عثمان الحلقة الثانية,
قيامة عثمان الحلقة 2,
قيامة عثمان بن ارطغرل,
قيامة عثمان الجزء السادس,
قيامة عثمان ابن ارطغرل,
قيامة عثمان 1,
قيامة عثمان الجزء الاول,
قيامة عثمان حلقة 1,
قيامة عثمان يوتيوب,
متى يعرض قيامة عثمان,
متى يبدأ قيامة عثمان,
قيامة ارطغرل عثمان ينقذ,
متى ينزل قيامة عثمان,
هل يوجد قيامة عثمان,
قيامة ارطغرل عثمان يقتل,
قيامة عثمان ويكيبيديا,
موعد نزول قيامة عثمان,
نغمة قيامة عثمان,
قيامة عثمان مدبلج,
قيامة عثمان موعد,
قيامة عثمان موقع النور,
قيامة عثمان موعد العرض,
قيامة عثمان موت ارطغرل,
قيامة عثمان مدبلج عربي,
قيامة عثمان مسلسل,
قيامة عثمان متى يعرض,
قيامة عثمان مترجمة,
لقطات من قيامة عثمان,
لقطات قيامة عثمان,
قيامة عثمان قناة النور,
قناة قيامة عثمان,
قيامة ارطغرل قيامة عثمان,
قصة قيامة عثمان,
قناة trt قيامة عثمان,
قناة قيامة عثمان hd,
فيلم قيامة عثمان,
عثمان في قيامة ارطغرل,
تورغوت في قيامة عثمان,
فيلم قيامة عثمان ابن ارطغرل,
فيديو قيامة عثمان,
بامسي في قيامة عثمان,
عثمان في مسلسل قيامة ارطغرل
لاتنسي دعم المسلسل بالمشاركة
#Dirilisosman #Osmangazi
TRT1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin finalinin ardından devam dizisi olan Diriliş Osman, yeni sezonda ekranda olacak. Başrolde oynayan Burak Özçivit’in tam bir yıldır profesyonel isimlerden pek çok ders aldığı öğrenildi.
Yapımcı ve senaristliğini Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği ve bu sezon atv’de yayınlanacak olan Diriliş Osman dizisinin çekimlerine önümüzdeki günllerde başlanacak.
Çekimlere az bir süre kala Osman Bey karakterine can veren dizinin başrol oyuncusu Burak Özçivit, koreografi eğitimlerini tamamladı.
Bir yıl boyunca eğitim aldı
Bir yıldır Bozdağ Film platolarında bulunan spor ve binicilik tesislerinde, uluslararası koreografi ekibi Nomad Grubu’nun usta eğitimcisi Rahim Muradov’dan dövüş, kılıç ve aksiyon eğitimi alan Burak Özçivit, aynı zamanda uluslararası eğitmenllerden okçuluk ve at binme eğitimleri de aldı. Haftanın beş günü sekiz saat çalışan Özçivit koreografi eğitimlerinin yanı sıra tarihçiler ve sosyologlardan tarih ve dönemin yaşam tarzı üzerine kuramsal eğitimler de aldı.
BILDIĞIMIZ GIBI DIRILIŞ ERTUGRUL 5 SEZONLUK SERÜVENİNDEN SONRA FINAL VEREREK.2.VERSIYONU OLAN DIRILIŞ OSMAN HIKAYESINE BAŞLAMAKTADIR.SENAEYOSUNU HAZIRLAYAN MEHMET BOZDAĞ VERDIĞI AÇIKLAMADA DIRILIŞ OSMAN IÇIN BILGI TOPLADIKLARINI BELIRTMIŞTIR.BURAK ÖZCIVITIN 1 YILLIK EĞITIM SÜRECI SONA GELMIŞTIR.ŞU SIRALARDA ÇEKİMLERE BAŞLAMAYA HAZIRLANDIKLARININ HABERI ELIMIZE GEÇMIŞTIR.DIRILIS OSMANIN TRT YERINE ATV’DE YAYINLANMASININ ASIL SEBEBİ DİZININ YAYIN HAYATINI DAHA UZUN TUTMAKTIR.VE ATV’DE DIRILIŞ OSMAN DAHA FAZLA KITLEYE HITAP EDECEKTIR.BU OLANAKLARDAN DOLAYI MEHMET BOZDAĞ DIRILIŞ OSMANI ÖNCE KI KANALI YERINE ATV’DE YAYINLAMAYI TERCİH ETTI.MEHMET BOZDAĞ BURAK ÖZCIVITLE 5 YIL SÖZLEŞME IMZALAMIŞTIR.5 YIL SONRA DIRILIŞ OSMAN FINAL VERIP ORHAN DÖNEMINE BAŞLIYACAKTIR. DIRILIŞ OSMANIN ILK BOLUMLERINDE NELER GÖRECEĞIZ? HEMEN BUNA DA AÇIKLIK GETIRELIM.BILDIGIMIZ GIBI YAPIMCI MEHMET BOZDAĞ OSMAN’NIN SAHNELERI NI ERTUĞRUL BEYIN SAHNELERINE BENZETMEYE ÇALISIORDU.VEDE BASARIYORDU.DIRILIS ERTUĞRULUN ILK BOLUMUNDE ERTUĞRUL BEYIN HALIME HATUNU BIZANSLILARDAN KURTARIP KAYI OBASINA GÖTURDÜĞÜNÜ IZLEDIK.DIRILIS OSMANDA DA OSMAN BEY ŞEYH EDABAILININ KIZI MALHUM HATUNUN HAYATINI KURTARACAK VE ONA AŞIK OLACAKTIR.BU SÜREÇTE HEM OSMAN BEY HEMDE ŞEYH EDABALİ DAHA FAZLA YAKINLAŞACAKTIR.ILK BOLIMLERDEN FETIHLER CENKLER IZLIYECEĞIZ DAHA SONRA İSE CENKLER YERINE SİYASİ SAVAŞLAR IZLIYECEGIZ. BIR BIRLERIYLE ANLAŞAMAYAN TÜRKMEN OBALARINI IZLIYECEĞIZ.
TÜRKMEN OBALARI KAFALARINA BUYRUK DAVRANACAKTIR ORTADA DEVLET OLMADIĞINDAN DOLAYI HERKES KENDI KAFASINA GÖRE İŞ YAPACAK VE HEP BIR BİRLERIYLE ZIT DÜŞECEKLERDIR.DAHA SONRA İSE OSMAN BEYİN CENKLERINI,SIYASI SAVAŞLARINI GÖREN TÜRKMEN OBALARI OSMANA BIAT EDECEKLERDIR.OSMAN SENARYOSUDA ERTUĞRUL BEYIN SENARYOSUNA BENZETILECEKTIR.VE OSMANIN ITIBARI ZEDELENMESİ IÇIN OSMAN BEYE IFTIRA ATACAKLARDIR.FAKAT OSMAN BEY BUNLARIN ÜSTESINDEN GELECEKTIR.VE KENDINI TÜRKMEN BEYLERINE SEVDIRECEKTIR.OSMAN BEY TÜRKMEN BEYLERININ YARDIMIYLA BÜYÜK FETIHLER YAPACAKTIR.
VİDEOYU BEĞENDIYSENIZ BEĞEN TUŞUNA BASMAYI UNUTMAYINIZ.VIDEOLARDAR HABERDAR OLMAK İÇİN KANALIMIZA ABONE OLUP BİLDIRIMLERİ AÇABILIRSINIZ..
◄ مشاهدة ممتعه .. لاتنسي الاشتراك في القناة وتفعيل الجرس لتصلك كل حلقات المسلسل كاملة ومترجمة للعربية
 
4.29
 2:11 
 ارطغرل 

source

‫0 تعليق

اترك تعليقاً