فيديو

Afili Aşk 14. Bölüm Fragmanı

Afili Aşk 14. Bölüm FragmanıAfili Aşk 14. Bölüm Fragmanı yayında! Hastaneye kaldırılan ve hiçbir şey hatırlamayan Muhsin Bey, Kerem ve Ayşe’nin bundan sonraki kabusu olmaya başlıyor!

Afili Aşk yeni bölüm fragmanında Kerem ve Ayşe’nin evliliğinin sahte olduğunu duyan Muhsin Bey fenalaşır. Muhsin Bey’in sağlık durumu herkesi endişelendirir. Hastanede tedavi altına alınan Muhsin Bey konuşmaların bir kısmını hatırladığını ve bir kısmını hatırlamadığını söyler. Bunu öğrenen Ayşe ve Kerem derin bir nefes alır ancak başlarına geleceklerden habersizlerdir. Doktor bu unutkanlık durumunun geçici olduğunu ve bir anda her şeyi tekrar hatırlayacağını açıklar. Kerem ve Ayşe ise bundan sonra Muhsin Baba’nın her seslenişinde büyük bir korku yaşarlar. Peki Muhsin Bey, o konuşmaları hatırladığında neler olacak? Kerem ve Ayşe nasıl bir önlem alacak?

Afili Aşk 18 Eylül Çarşamba 20.00’de Kanal D’de!
Kanal D,Channel D,Turkish TV,Kanald,Afili Aşk,Çağlar Ertuğrul (Kerem),Burcu Özberk (Ayşe),Altan Erkekli (Muhsin),Benian Dönmez (Melahat),Neşe Baykent (Yelda),Taner Rumeli (Rıza),Serkay Tütüncü (Volkan),Asena Tuğal (Hülya),Uğur Uzunel (Erkut),Zeynep Tuğçe Bayat (Ceyda),Yılmaz Kunt (Berk),Ozan Dağgez (Samet),Güzide Arslan (Gonca),Beril Pozam (Nazmiye),Umutcan Ütebay (Sabri),Vural Ceylan (Kadir),Afili Aşk 14. Bölüm Fragmanı 
4.90
 57 
 الحلقة 

source

الوسوم

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني.

زر الذهاب إلى الأعلى
إغلاق